Eko

Rozpadnuté slamky v drinku? Zabudnite! Nová eko slamka z revolučného materiálu je skvelým riešením!

Letná sezóna je typická chutnými miešanými nápojmi či skvelým jedlom, ktoré si najlepšie vychutnáte von. K tomu všetkému patrí aj skvelá atmosféra či letný večerný vánok. Dokonalé však? Pokaziť by to mohli už len slamky v drinkoch, najmä, keď sú nekvalitné. Rozpadnutá slamka v nápoji je totiž hotová nočná mora. Našťastie, existuje skvelá a kvalitná náhrada. Poďme si ju predstaviť! Slamky boli už roky bežnou súčasťou našich nápojov či letných drinkov.

Poznáme ich ako doplnok kávy, malej sklenenej fľaše či miešaných drinkov. Zjednodušujú nám konzumáciu nápojov a často sú aj dizajnovým prvkom v pohári. Plastové slamky sú ale minulosťou. Aké sú možnosti ich náhrady, ak hľadáte kvalitu? Poďme na to ale po poriadku.

Prečo a kedy potrebujeme slamky?

Ak niekto tvrdí, že je slamka len výdobytkom pohodlnosti, zrejme to nebude až taká pravda. Všetci poznáme nápoje, v ktorých je ovocie, mäta či ľad a je jednoducho náročné odpiť si z takéhoto nápoja bez slamky. Nikto totiž netúži zjesť celú mätu ešte skôr, než sa dostane k samotnému nápoju. V takýchto a mnohých iných nápojoch je skrátka slamka vhodným doplnkom ale aj pomocníkom.

Plastové slamky sú už v podstate tabu. V súčasnosti existuje mnoho druhov ekologických slamiek. Dôležité je ale dbať na kvalitu. Stalo sa vám už niekedy, že ste si objednali váš obľúbený nápoj a nekvalitná papierová slamka ho premenila na katastrofu. Plávajúce kúsky papiera v nápoji, slamka, cez ktorú nemôžete piť a k tomu je to ešte aj neestetické. Takto to väčšinou dopadne vtedy, keď majiteľ podniku staví na kvantitu, nie kvalitu. Stále sa však nájdu tí, ktorí majú záujem poskytnúť svojim zákazníkom kvalitu po všetkých stránkach. No a práve pre tých máme skvelé riešenie. Slamku, ktorá veľa znesie a vydrží, slamku, ktorá je 100% ekologická a rozložiteľná a navyše, v drinku aj výborne vyzerá.

PREMIUM eko slamka všetko vydrží!

Dámy a páni, toto je jedna z najkvalitnejších slamiek na trhu! Je totiž vyrobená z jedinečného materiálu, ktorý jej zabezpečuje potrebnú stabilitu. Práve tento materiál robí zo slamky vhodnú eko alternatívu. Slamka je totiž vyrobená z prírodného škrobu, spojív a minerálov alebo napríklad z prírodných bambusových vlákien a rastlinného škrobu. PREMIUM eko slamka je vhodná pre alkoholické či nealkoholické nápoje, ďalej pre horúce aj studené nápoje, a to v rozmedzí 0 – 60°C. Takéhoto materiálu sa rozhodne netreba obávať. Takáto slamka má neutrálnu chuť a krásne vyzerá napríklad v čiernej farbe.

Samozrejme, slamka je 100% biologicky odbúrateľná a kompostovateľná v zmysle normy EN 13432. Prirodzene sa rozkladá za bežných podmienok bez vzniku mikroplastov. Vďaka jedinečnému materiálu a stabilite vydržia slamky PREMIUM viac ako 24 hodín v rôznych nápojoch, čím sa zaradili medzi najkvalitnejšie na trhu. Sú preto skvelou voľbou do každého nápoja!

Veríme, že sme vám dostatočne predstavili PREMIUM ekologickú slamku, ktorá vydrží naozaj všetko. Ak patríte ku skupine, ktorá slamky potrebuje, prípadne máte prevádzku, v ktorej podávate chutné drinky a kokteily, staviť by ste mali rozhodne na prvotriednu kvalitu. Ak si predsa len nie ste istí, my v NidEko vám k PREMIUM slamke radi poskytneme bližšie informácie.