Eko

Krabičky a misky rôznych variácií: Balíte burgre či šaláty do ekologických obalov aj vy? Takéto máte možnosti!

Gastro prevádzky bez eko obalov sú už snáď len prežitkom. Nie len, že ide o šetrenie životného prostredia, eko obaly si už dokonca pýtajú aj samotní zákazníci. To je ale dobré. Doba sa mení a pohľad na potreby zákazníkov, ale aj prevádzok tiež. Vlastníte podnik, kde servírujete burgre, šaláty či napríklad ázijskú kuchyňu? Takéto máte možnosti v rámci ekologických obalov na jedlo.

Misky na šalát sú základ

A to nie len preto, že sú vhodné na šalát. Ich tvar, veľkosť a materiál je natoľko univerzálny, že do nich môžete pokojne zabaliť aj iné jedlo. Samozrejme, na mastnejšie či horúce pokrmy je vždy lepšie mať misku so špeciálnou vrstvou proti presakovaniu. Ekologická miska na šalát je štýlovou voľbou uschovávania a prenášania potravín. Vyrobená je napríklad z cukrovej trstiny, ktorá je vám už veľmi dobre známa. Dostupná je v rôznych veľkostiach a dokonca k nej zoženiete aj viečko na uzatvorenie. Zaregistrovali ste na sociálnych sieťach dokonalé fotky jedla v eko obaloch? Presne takto môže vyzerať aj vaše jedlo, ktoré zabalíte vášmu zákazníkovi do takejto ekologickej misky.

Burger boxy na pohodlný a bezpečný prenos

Hnedá lepenka, biologická odbúrateľnosť a kvalitný a spoľahlivý materiál. A takto by sme mohli opísať svätý grál ekologických obalov pre tie najlepšie gastro podniky súčasnosti. Dobrá reštaurácia vám ponúkne dobrý burger a v prípade donášky vám ho zabalí do kvalitného ekologického burger boxu, ktorý zabráni presiaknutiu masti a zákazník si tak vychutná jedlo v takom stave, v akom bolo pripravené. Tento eko obal je taktiež základom v rámci ekologických riadov.

Eko papierový box na čínu je vždy skvelou voľbou

Nie len, že je praktický, ale aj štýlový. Výborné ázijské jedlo zabalené v umelohmotnom bielom plaste je už minulosťou. Box na čínu má správny tvar aj veľkosť, aby bolo jedlo pri donáške neservírované tak, ako má byť. Vyrobený je z hnedého kartónu, ktorý je biologicky odbúrateľný, obsahuje PLA vrstvu a vy tak máte istotu, že nehrozí žiadne presiaknutie mastnoty. Na prenos aj konzumáciu je skrátka ideálny.

Papierová miska s potlačou ako bonus

Kto povedal, že sú ekologické obaly nudné a nevýrazné? Ekologické misky, napríklad na zmrzlinu, môžete dostať aj s krásnou farebnou potlačou, ktorá vytvára ešte lepší a krajší pocit z konzumácie. Misky s farebnou potlačou sú štýlové, ale aj praktické. Sú univerzálne a vnútornú časť tvorí materiál PLA bez obsahu ropy. Takáto miska je skvelou voľbou pre podávanie jogurtov, šalátov či zmrzliny. Navyše, je hotovým umeleckým dielom! Patrí preto rozhodne medzi súčasné trendy v eko obaloch!

Branding na mieru pre každú firmu

V rámci ekologických burger boxov či misiek na šalát je vhodné spomenúť, že na takmer všetky ekologické obaly, ktoré vám NidEko ponúka, si viete dať u nás potlačiť obaly napríklad vašim logom.

Čo tým získate?

Branding a reklamné predmety majú v rámci akejkoľvek propagácie svoje miesto. Obzvlášť ak ide o ekologické predmety, zamýšľame sa nad tým, ako to môže ovplyvniť pozíciu našej značky a celkové povedomie u našich klientov. Je to v podstate jednoduché. Predstavte si, že ste napríklad veľká cateringová firma alebo len jednoducho podnikáte v gastre a získali ste možnosť postarať sa o občerstvenie na veľkom evente. Ako ekologicky naladená firma používate samozrejme biologicky rozložiteľné či kompostovateľné obaly, riady a príbor.

Na jednej strane ste trendy firma, ktorá nie len že ide s dobou, ale najmä chráni životné prostredie a tým určite zaboduje aj u svojich klientov. Predstavte si ale, že máte ekologické riady či obaly potlačené svojim logom. Takto už nebudete len „nejaká“ firma, ktorá zabezpečila fantastické jedlo a naservírovala ho v ekologických obaloch. Takto bude vaše meno na viditeľnom mieste a na obaloch, ktoré vás perfektne prezentujú. Nezabúdajte, že vaše meno a meno vašej firmy je jedna z najdôležitejších vecí, čo máte. O to lepšie sa bude vynímať na eko obaloch v kombinácii s perfektným jedlom či pitím.

Variantov eko obalov je skutočne viac než dosť. Každý gastro podnik najlepšie vie, aké obaly a riady k svojmu servírovaniu potrebuje. Dôležité je ale to, aby sa gastro prevádzky snažili siahať po ekologických variantoch, namiesto tých plastových. My v NidEko sme vždy pripravení pomôcť a poradiť vám s výberom akýchkoľvek obalov a riadov, ktoré potrebujete. Ak si nie ste niečim istí, pokojne nás kontaktujte.