Potlač na mieru

Pomôžeme vám z vašej značky vyťažiť maximum. Na väčšinu našich produktov (produkty sú označené) vám dokážeme vytlačiť vaše logo či akúkoľvek inú potlač podľa vašich požiadaviek. Takto vám vyrobíme a dodáme obaly s vami vybranou potlačou.

Ako na to?

Pri tlači na mieru je dodacia lehota individuálna podľa dodávateľa a druhu produktu. V niektorých prípadoch to môže byť mesiac, v iných prípadoch aj 4 mesiace. U nás je možné potlačiť aj časť objednávky. Jedinou podmienkou je minimálny počet potlačených kusov, čo je taktiež individuálne pri každom produkte.

Postup je jednoduchý. Zvolíte si, ktoré produkty chcete potlačiť alebo špeciálne upraviť, dohodneme sa na materiáloch či farbách, vytvoríme vizualizáciu a dohodneme sa na konečných úpravách. Následne naplánujeme výrobu a upresníme vám termín a spôsob dodania.

1.

POTLAČ

Pripravíme pre vás štýlové produkty, ktoré zdôraznia profesionalitu vašej značky a poukážu na to, že myslíte na každý detail.  

2.

EMBOSOVANIE

Embosovanie patrí k obľúbeným formám razenia nápisov a vzorov na obaly. Takto sa zaručene odlíšite od vašej konkurencie.

3.

OBALY NA MIERU

V prípade, že máte špecifické požiadavky, vytvoríme pre vás vlastný vzor potlače, ktorá bude navrhnutá do najmenších detailov.

Ak máte záujem o produkty s vašim brandom, kontaktujte nás