Potlač na mieru

Pomôžeme vám z vašej značky vyťažiť maximum. Na väčšinu našich produktov (produkty sú označené) vám dokážeme vytlačiť vaše logo či akúkoľvek inú potlač podľa vašich požiadaviek. Takto vám vyrobíme a dodáme obaly s vami vybranou potlačou.

Ako na to?

Pri potlači na mieru je dodacia lehota individuálna podľa druhu produktu. V niektorých prípadoch to môže byť pár dní, v iných prípadoch aj 2-3 týždne. U nás je možné potlačiť aj časť objednávky. Jedinou podmienkou je minimálny počet potlačených kusov, čo je taktiež individuálne pri každom produkte.

Postup je jednoduchý. Zvolíte si, ktoré produkty chcete potlačiť alebo špeciálne upraviť, dohodneme sa na materiáloch, farbách či počte kusov, vytvoríme vizualizáciu a dohodneme sa na konečných úpravách. Následne naplánujeme výrobu a upresníme vám termín a spôsob dodania.

1.

POTLAČ

Pripravíme pre vás štýlové produkty, ktoré zdôraznia profesionalitu vašej značky a poukážu na to, že myslíte na každý detail.  

2.

EMBOSOVANIE

Embosovanie patrí k obľúbeným formám razenia nápisov a vzorov na obaly. Takto sa zaručene odlíšite od vašej konkurencie.

3.

OBALY NA MIERU

V prípade, že máte špecifické požiadavky, vytvoríme pre vás vlastný obal na mieru, ktorý bude navrhnutý do najmenších detailov.

Ak máte záujem o produkty s vlastnou potlačou, kontaktujte nás