Eko

Reklamná potlač na ekologických produktoch? Týmto rozhodne zabodujete!

Branding či potlač na ekologických produktoch má v dnešnom svete podnikania už svoje stále miesto. Každý sa chce propagovať najlepšie, ako len môže, no a ak podnikáte v gastre či cateringu, toto je jeden zo skvelých spôsobov.

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, ako by mohli potlačené eko produkty ovplyvniť pozíciu vašej značky a celkové povedomie u klientov?

Ak by branding na mieru nemohol ovplyvniť pozíciu vašej značky či povedomie u klientov, firmy by si nedávali vyrábať potlačené reklamné predmety, ako perá, tričká, zápisníky či rôzne merche. Funguje to už roky a teraz, v dobe sociálnych sietí a reklamného rozmachu obzvlášť. Takže, odpoveď je jednoduchá. Potlačené eko produkty sú skvelou voľbou.

Predstavte si, že ste veľká cateringová firma alebo len jednoducho podnikáte v gastre a získali ste možnosť postarať sa o občerstvenie na veľkom evente. Ako ekologicky naladená firma používate samozrejme biologicky rozložiteľné či kompostovateľné obaly, riady a príbor.

Na jednej strane ste firma, ktorá nasleduje trendy a nie len, že ide s dobou, ale najmä chráni životné prostredie. Už len tým viete zabodovať u svojich klientov. Predstavte si ale, že máte ekologické riady či obaly potlačené svojim logom. Takto už nebudete len „nejaká“ firma, ktorá zabezpečila fantastické jedlo a naservírovala ho v ekologických obaloch. Takto bude vaše meno na viditeľnom mieste a na obaloch, ktoré vás perfektne prezentujú. Nezabúdajte, že vaše meno a meno vašej firmy je jednou z najdôležitejších vecí, čo máte. O to lepšie sa bude vynímať na eko obaloch v kombinácii s perfektným jedlom či pitím.

Branding na eko obaloch môžete mať jednoducho aj vy

Využiť branding na mieru môžu nie len tie firmy, ktoré catering zabezpečujú, ale aj tie, ktoré si ho objednávajú. Ako sme spomenuli vyššie, potlač ekologických produktov vašou značkou či už nápisom, alebo logom funguje na podobnom princípe, ako potlač iných propagačných materiálov. Každá firma by mala využiť všetky dostupné prostriedky na zlepšenie povedomia o značke.

Navyše, ekologické produkty, ktoré máme v ponuke my v NidEko, sú všetky kvalitné, ale aj dizajnovo čisté. Môžete si tak na nich dať vytlačiť čokoľvek potrebujete. Pri eventoch to máte jednoduché. Každý, kto si ide zobrať jedlo či nápoj skôr či neskôr príde do kontaktu s eko obalmi a na obaloch bude vaše logo. Je to jeden zo skvelých spôsobov prezentácie. Nie nadarmo sa hovorí, že marketing a jeho nástroje sú pri budovaní značky veľmi dôležité a vašej firme tak dokážete pomôcť aj zdanlivo malými krokmi.

Potlač ekologických produktov pridáva vašej značke na kvalite a vytvára o vašej firme či značke dobrý obraz. Využite aj vy takúto formu prezentácie a nechajte si potlačiť eko nádoby, obaly či poháre vašou značkou. Môžete tak urobiť aj u nás, v NidEko. Možnosť brandingu na mieru máme totiž v ponuke, v rámci našich služieb. Máte akékoľvek otázky? Neváhajte nás kontaktovať.