Eko

Najkvalitnejšia ekologická verzia obalov: Z týchto zatavovacích boxov jedlo nikdy nepretečie!

Výrobcovia ekologických obalov pre gastro podniky už vedia v dnešnej dobe vyrobiť naozaj čokoľvek. Bezkonkurenčné náhrady bežných plastov nám denno denne dokazujú, že aj eko produkty a obaly môžu byť 100% spoľahlivé a kvalitné. Pozrite, toto sú jedny z tých najkvalitnejších!

Zatavovacie menu boxy už iste poznáte. Ich klasický plastový variant bol v gastro prevádzkach roky mimoriadne obľúbený. Na trhu máme už aj ekologickú verziu, ktorá je na nerozoznanie od bežnej plastovej. Na výber máte z rôznych farebných či veľkostných možností.

Čo všetko je k zatavovacím menu boxom potrebné?

Miska na jedlo

Pri miskách máte na výber z viacerých možností. V ponuke nájdete jednodielnu, dvojdielnu či trojdielnu verziu. Líšia sa od seba rozmermi, no spája ich rovnaký materiál, z ktorého sú vyrobené. Ide o recyklovateľný plast (PP). Ten je známy svojou vysokou odolnosťou. Teplotný rozsah takejto misky predstavuje stupnicu od -20°C do 100°C. Práve toto teplotné spektrum umožňuje baliť horúce pokrmy do týchto obalov. Navyše, misky sú vhodné aj na ohrev v mikrovlných rúrach. Ide o naozaj skvelé obaly, ktoré sú vďaka svojmu spôsobu uzatvárania zatavovaním naozaj praktické. Nie nadarmo patria k najobľúbenejším možnostiam eko obalov pre menu v gastro podnikoch.

Zatavovacia fólia

K týmto špeciálnym menu boxom je, samozrejme, potrebná aj fólia na ich uzatvorenie, respektíve zatavenie. Takáto špeciálna zatavovacia fólia s peel efektom naozaj dokonale uzatvorí misky, ktoré sme spomenuli vyššie. Navyše, fólia sa z obalov jednoducho strháva. Zabezpečuje skrátka bezpečný transport jedla k zákazníkovi. A to všetko bez pretečenia!

Zatavovací stroj

Samozrejme, k miske a fólii je logicky potrebný stroj, ktorý celý zatavovací proces prevedie. V našej ponuke, mimochodom, nájdete stroj Menupack ECO, ktorý je ideálnou voľbou zatavovacieho stroja v pomere ceny a kvality. Navyše, ku každému novému stroju prislúcha aj matrica zdarma. Tá je k celej zatavovacej sade taktiež potrebná. Dá sa ale dokúpiť zvlášť.

Takýto zatavovací stroj je určený na balenie hotových jedál, najmä pre menšie a stredné gastro prevádzky a následnú donášku. Jeho výkon je zaznamenaný, ako 160 jedál za hodinu. Má naozaj jednoduché ručné ovládanie. Nemusíte si s nim robiť žiadne starosti. Je ľahký, kompaktný a má dokonca funkciu automatického napínania a odrezania fólie.

 

Tak čo? Stále máte pocit, že zatavovacie boxy nepotrebujete? Predstavujú totiž najbezpečnejšiu formu prevozu, respektíve donášky jedál. Sú absolútne odolné voči pretečeniu. Vďaka fólii, ktorá je na miske zatavená, nemá žiadne jedlo šancu úniku z boxu von. Ak potrebujete poradiť s výberom, prípadne máte záujem o ďalšie informácie, my v NidEko vám ochotne poradíme!