Eko

Do čoho zabalíte darčeky pre zamestnancov či klientov? Stavte na eko tašku s brandingom na mieru!

Branding či potlač na ekologických produktoch má v dnešnom svete podnikania už svoje stále miesto. Každý sa chce propagovať najlepšie, ako len môže, no a ak podnikáte v gastre či cateringu, toto je jeden zo skvelých spôsobov. Navyše, blížia sa sviatky a firmy budú chcieť obdarovať svojich zamestnancov, klientov či partnerov. Do akej tašky zabalíte tohtoročné firemné darčeky vy?

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, ako by mohli potlačené eko produkty ovplyvniť pozíciu vašej značky a celkové povedomie u klientov?

Ak by branding na mieru nemohol ovplyvniť pozíciu vašej značky či povedomie u klientov, firmy by si nedávali vyrábať potlačené reklamné predmety, ako perá, tričká, zápisníky či rôzne merche. Funguje to už roky a teraz, v dobe sociálnych sietí a reklamného rozmachu obzvlášť. Takže, odpoveď je jednoduchá. Potlačené eko produkty sú skvelou voľbou.

Papierovou taškou nič nepokazíte

Zrejme najväčšou výhodou eko tašiek je ich recyklovateľnosť a prípadná udržateľnosť. Ak sa bavíme o papierových taškách, tie sú recyklovateľné a aj preto sú zrejme také obľúbené. Plátené tašky sú zase skvelou voľbou, ak vám stačí jedna, ktorá je zároveň aj dizajnovým kúskom. Mnoho ľudí si v súčasnosti obľúbilo trend plátených tašiek, ktoré sú zároveň aj štýlovým doplnkom. Samozrejme, aj v tomto prípade treba dbať na materiály a podmienky, v ktorých je taška vyrábaná. Obe možnosti sú vhodné na zabalenie firemných darčekov. Netreba tak zabúdať na vhodnú potlač, aby ste dar pre klientov či zamestnancov povýšili na vyššiu úroveň. Samozrejme, potlačiť si môžete dať skutočne akýkoľvek ekologický produkt.

Branding na eko obaloch môžete mať jednoducho aj vy

Využiť branding na mieru môžu nie len tie firmy, ktoré catering zabezpečujú, ale aj tie, ktoré si ho objednávajú. Ako sme spomenuli vyššie, potlač ekologických produktov vašou značkou či už nápisom, alebo logom funguje na podobnom princípe, ako potlač iných propagačných materiálov. Každá firma by mala využiť všetky dostupné prostriedky na zlepšenie povedomia o značke.

Navyše, ekologické taštičky, ktoré máme v ponuke my v NidEko, sú všetky kvalitné, ale aj dizajnovo čisté. Môžete si tak na nich dať vytlačiť čokoľvek potrebujete. Pri eventoch či sviatkoch to máte jednoduché. Každý, kto si ide zobrať jedlo či nápoj skôr či neskôr príde do kontaktu s eko obalmi a na obaloch bude vaše logo. To isté platí aj pre dary, ktorými môžete ako firma obdarúvať kohokoľvek.

Branding na eko obaloch je jeden zo skvelých spôsobov prezentácie. Nie nadarmo sa hovorí, že marketing a jeho nástroje sú pri budovaní značky veľmi dôležité a vašej firme tak dokážete pomôcť aj zdanlivo malými krokmi.Potlač ekologických produktov pridáva vašej značke na kvalite a vytvára o vašej firme či značke dobrý obraz. Využite aj vy takúto formu prezentácie a nechajte si potlačiť napríklad tašky na darčeky aj vy.

Nezabudnite, že sviatky priletia veľmi rýchlo. Ak máte záujem o potlač napríklad tašiek, je potrebné na to myslieť čo najskôr. Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať!