Eko

Branding na mieru na ekologických produktoch. Ako to ovplyvní budovanie značky a pozíciovanie značky?

Branding a reklamné predmety majú v rámci akejkoľvek propagácie svoje miesto. Obzvlášť ak ide o ekologické predmety, zamýšľame sa nad tým, ako to môže ovplyvniť pozíciu našej značky a celkové povedomie u našich klientov.

Môže ale branding na mieru pri ekologických produktoch ovplyvniť budovanie značky? Ak áno, ako sa to prejaví v praxi?

Je to v podstate jednoduché. Predstavte si, že ste veľká cateringová firma alebo len jednoducho podnikáte v gastre a získali ste možnosť postarať sa o občerstvenie na veľkom evente. Ako ekologicky naladená firma používate samozrejme biologicky rozložiteľné či kompostovateľné obaly, riady a príbor.

Na jednej strane ste trendy firma, ktorá nie len že ide s dobou, ale najmä chráni životné prostredie a tým určite zaboduje aj u svojich klientov. Predstavte si ale, že máte ekologické riady či obaly potlačené svojim logom.

Takto už nebudete len „nejaká“ firma, ktorá zabezpečila fantastické jedlo a naservírovala ho v ekologických obaloch. Takto bude vaše meno na viditeľnom mieste a na obaloch, ktoré vás perfektne prezentujú. Nezabúdajte, že vaše meno a meno vašej firmy je jedna z najdôležitejších vecí, čo máte. O to lepšie sa bude vynímať na eko obaloch v kombinácii s perfektným jedlom či pitím.

Branding na mieru pre každú firmu

Nie len tí, ktorí catering zabezpečujú, ale aj tí, ktorí si ho objednávajú majú možnosť využiť túto formu prezentácie.Potlač ekologických produktov vašou značkou funguje na podobnom princípe ako potlač iných propagačných materiálov. Aj takýmto spôsobom viete dostať do povedomia meno vašej značky.

Napríklad, ak vaša firma organizuje akýkoľvek event, ktorého súčasťou bude catering s ekologickými produktmi, máte možnosť podávať vašim hosťom jedlo či nápoje v nádobách potlačených vašou značkou. Takto sa dostanete do povedomia ako značka a zároveň ako firma, ktorá myslí a koná ekologicky, čo je v súčasnosti veľmi dôležité.

Marketing a jeho nástroje sú pri budovaní značky veľmi dôležité a vašej firme tak dokážete pomôcť aj zdanlivo malými krokmi.

Potlač ekologických produktov pridáva vašej značke na kvalite a vytvára o vašej firme či značke dobrý obraz. Využite aj vy takúto formu prezentácie a nechajte si potlačiť eko nádoby, obaly či poháre vašou značkou.